10 Січня
Як будуть судити віруючих
Підписуйтесь

І я побачив померлих, малих і великих, які стояли перед Богом. І розгорнули книги; була розгорнута й інша книга, що є книгою життя. І судили мертвих, як записано в книгах, за їхніми ділами. (Об’явлення 20:12) 

А як щодо останнього суду? Чи будуть згадані наші гріхи? Чи будуть вони відкриті? Ентоні Хукема мудро відповідає на ці питання: “Невдачі і недоліки … віруючих … з’являться на сцені в Судний день. Але – і це важливо! – гріхи та недоліки віруючих відкриються на суді як гріхи прощені, вина за які була повністю покрита кров’ю Ісуса Христа”. 

Уявіть собі це так. У Бога є досьє на кожну людину (“книги” в Об’явленні 20:12). Усе, що ви коли-небудь робили або говорили (Матвія 12:36), записано там з відповідною оцінкою (від “п’ятірки” до “двійки”). Коли ви станете “перед судовим престолом Христа… щоб кожний одержав згідно з тим, що в тілі робив: добро чи зло” (2 Коринтян 5:10), Бог відкриє папку і розкладе тести з їхніми оцінками. Спершу Він витягне всі “двійки” і складе їх в купу. Потім Він візьме всі “трійки”, витягне гарні частини тестів і покладе їх до “п’ятірок”, а погані – до “двійок”. Потім він візьме всі “четвірки” і зробить так само – витягне з них погані частини і покладе їх до купки “двійок”, а всі хороші частини покладе до купки “п’ятірок”. 

Тоді Він відкриє іншу папку (“книгу життя”) і знайде там ваше ім’я, адже ви перебуваєте в Христі через віру. Біля вашого імені буде сірник, зроблений з частинки хреста Ісуса. Він візьме сірник, запалить його, піднесе до стопки “двійок” з усіма вашими невдачами і недоліками, і спалить її вщент. Вони не зможуть засудити або винагородити вас. 

Тоді він візьме з вашої папки “книга життя” запечатаний конверт з написом “безкоштовний і благодатний бонус: життя!” і покладе його на купу “п’ятірок” (див. Марка 4:24 і Луки 6:38). Потім він підніме всю стопку і проголосить: “Цим ваше життя свідчить про благодать Мого Отця, про цінність Моєї Крові та плоди Мого Духа. І вони є свідченням про ваше вічне життя. І відповідно до них ви отримаєте свої нагороди. Увійдіть у вічну радість вашого Господа”. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber