5 Лютого
Головна мета служіння
Підписуйтесь

Ми ж не з тих, які відступають на загибель, але з тих, які вірять для спасіння душі. (Євреїв 10:39) 

 

Не дивіться на тимчасові витрати любові і не відступайте від впевненості в безмежних Божих обітницях. Якщо ви відступите, ви не лише втратите обітниці, – вас буде знищено.  

В тому, чи ми відступимо, чи будемо наполегливими, на кону стоїть пекло. На шальках терезів висить не лише втрата кількох додаткових нагород. У Євреїв 10:39 сказано: “Ми ж не з тих, які відступають на загибель”. Це вічний суд.  

Тож ми застерігаємо один одного: не віддаляйтеся! Не любіть світ. Не починайте думати, що нічого великого не стоїть на кону. Бійтеся жахливої перспективи не цінувати Божі обітниці вище за обітниці гріха. Як сказано в Посланні до Євреїв 3:13-14: “Потішайте себе щодня, доки ще «сьогодні» триває, щоб не закам’янів дехто з вас через підступність гріха. Тому що ми стали співучасниками Христа, якщо цей початковий стан твердо збережемо аж до кінця”. 

Але головне – ми повинні зосередитися на дорогоцінності обітниць і допомагати один одному цінувати понад усе те, наскільки великою є нагорода, яку Христос придбав для нас. Ми повинні говорити один одному те, що написано в Євреїв 10:35: “Не залишайте вашої відваги, оскільки вона варта великої нагороди”. А тоді ми мусимо допомогти один одному побачити велич цієї нагороди. 

Це і є головним завданням проповіді, і головною метою малих груп, а також усіх служінь у церкві: допомогти людям побачити велич Христового надбання для кожного, хто цінуватиме його понад усе, що є в світі. Допомогти людям побачити і насолодитися побаченим, аби Божа вища цінність засяяла в їхньому задоволенні і в жертвах, які йдуть від таких сердець. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber