23 Лютого
Година незвичайної загрози
Підписуйтесь

Ви блаженні, коли вас зневажають за Христове Ім’я, бо з вами перебуває Божий Дух слави. (1 Петра 4:14) 

Багато християн у сучасному світі не відають небезпеки для свого життя, що приходить разом з вірою в Христа. Ми звикли до того, що не зазнаємо переслідувань, і нам здається, що так воно і повинно бути.  

Тому першою нашою реакцією на загрозу, що все може бути інакше, часто є гнів. Але цей гнів може бути ознакою втрати відчуття того, що ми є чужинцями та мандрівниками (“Улюблені, благаю вас, як чужинців і мандрівників…” 1 Петра 2:11).  

Можливо, ми занадто освоїлися в цьому світі, і не відчуваємо такої туги за Христом, як Павло: “Адже наше життя — на небесах, звідки й очікуємо Спасителя, Господа Ісуса Христа” (Филип’ян 3:20). 

Багато з нас потребують нагадування: “Любі! Не дивуйтеся вогневі, що трапляється вам для вашого випробування, — наче якомусь дивному випадкові” (1 Петра 4:12). Це зовсім не дивно. 

Ви коли-небудь замислювалися над тим, як ви поводитиметеся в годину останнього суду? Стрілець тримає вас на прицілі і запитує: “Чи ви християнин?”. Ось сильне слово, яке дасть вам надію, що ви можете впоратися краще, ніж думаєте. 

Петро каже: “Ви блаженні, коли вас зневажають за Христове Ім’я, бо з вами перебуває Божий Дух слави” (1 Петра 4:14). Це підбадьорення Петра говорить про те, що в годину незвичайної загрози (чи то образи, чи то смерті) на нас “перебуває Божий Дух слави”. Чи не означає це, що Бог дає особливу допомогу в часи кризи тим, хто страждає через те, що є християнином? 

Я не маю на увазі, що Він відсутній в інших наших стражданнях. Я лише хочу зауважити, що Петро не шкодував зусиль, аби переконати нас, що ті, хто страждає “за Христове Ім’я”, переживуть особливе “перебування” з ними “Божого Духа слави”. 

Моліться, щоб це було вашим досвідом, коли прийде випробування. У той момент з’являться ресурси витривалості, яких ми не мали в будь-який інший час. Не падайте духом. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber