11 Березня
Дві безмежно сильні та ніжні істини
Підписуйтесь

Я від початку провіщав те, що мало статись, наперед те, чого ще не відбулося. Я кажу: Мій задум здійсниться, і все, що Мені до вподоби, Я виконаю. (Ісаї 46:10)

Слово “суверенність” (як і слово “Трійця”) не зустрічається в Біблії. Ми використовуємо його для позначення наступної істини: Бог цілковито контролює цей світ – від найбільшої міжнародної інтриги до падіння найменшої пташки в лісі.

Ось як про це говорить Біблія: “Я є Богом, і немає іншого… Мій задум здійсниться, і все, що Мені до вподоби, Я виконаю” (Ісаї 46:9-10). І ще: “[Бог] робить, що він хоче з силами Небесними й народами земними. Нікому не дано відвести Його руку чи сказати Йому: Що ти зробив?” (Даниїла 4:35). І ще: “Він є завжди Один і Той Самий, хто Його змінить? Чого Він забажає, те Він і зробить! Він також виконає те, що призначив для мене” (Йова 23:13-14). І ще: “Наш Бог на небесах! Він чинить усе, що забажає.” (Псалом 114:3).

Одна з причин, чому ця доктрина така цінна для віруючих, полягає в тому, що ми знаємо: велике бажання Бога – проявляти милість і доброту до тих, хто довіряє Йому (Ефесян 2:7; Псалом 36:3-7; Приповісті 29:25). Божа суверенність означає, що цей план для нас не може бути порушений, не може зазнати невдачі.

Ніщо, абсолютно ніщо не спіткає тих, “хто любить Бога” і “покликані за Його передбаченням”, окрім того, що є для нашого найглибшого, найвищого і найтривалішого блага (Римлян 8:28; Псалом 84:11).

Ось чому я люблю говорити, що милість і суверенність Бога – це два стовпи мого життя. Вони є надією мого майбутнього, енергією мого служіння, центром мого богослов’я, узами мого шлюбу, найкращими ліками в усіх моїх хворобах, засобом від усіх моїх розчарувань.

І коли я помру (рано чи пізно), ці дві істини стоятимуть біля мого ліжка і безмежно сильними та безмежно ніжними руками піднесуть мене до Бога.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber