25 Травня
Божий задум в обхідних шляхах
Підписуйтесь

І все, що тільки робите, – словом або ділом, – усе робіть в Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові Отцеві. (Колосян 3:17)

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що робить Бог, коли ви загубили щось дуже потрібне, але шукаєте не там, де треба? Він точно знає, де це знаходиться, і все ж дозволяє вам шукати не там.

Одного разу мені потрібна була цитата для нового видання моєї книги “Жадати Бога”. Я знав, що читав її у Річарда Вурмбранда. Я думав, що вона була в його збірці для щоденного читання “Досягаючи висот”. Я майже бачив її на  правій сторінці з самого початку книги. Але ніяк не міг її знайти.

Проте, поки я шукав, мою увагу привернула його молитва за 30 листопада. Читаючи її, я подумав: “Ось чому Господь дозволив мені продовжувати шукати свою цитату в “неправильному” місці”. Ця історія чудово ілюструє, що все, що ми робимо в ім’я Ісуса, не є даремним, навіть те, що ми шукаємо цитату не там, де треба. Ось що я прочитав:

У будинку для розумово відсталих дітей Кетрін виховувалася двадцять років. Дитина була розумово відсталою з самого початку, зовсім не говорила та була прикута до ліжка. Вона або спокійно дивилася на стіни, або робила неприродні рухи кінцівками. Їсти, пити, спати – це було все її життя. Здавалося, вона зовсім не брала участі в тому, що відбувалося навколо. Якось довелося ампутувати ногу. Персонал бажав Кеті добра і сподівався, що Господь незабаром забере її до Себе.

Одного разу лікар зателефонував директору, щоб той терміново приїхав. Кетрін помирала. Коли обидва увійшли до палати, вони не могли повірити своїм вухам. Кетрін співала християнські гімни, які вона чула, і підібрала якраз ті, що підходять для смертного ложа. Вона повторювала знову і знову німецьку пісню: “Де душа знаходить свою вітчизну й спокій?”. Вона співала з півгодини з преображеним обличчям, а потім тихо відійшла у вічність.

Чи дійсно щось може бути даремним, якщо робиться в ім’я Христа?

Мої сповнені розчарування, марні пошуки того, що, як здавалося, було мені потрібно, не виявилися даремними. Спів для дитини-інваліда, що вона чула навколо свого ліжка, не був даремним. І ваш болісний, незапланований обхідний шлях не є марнотратством – ні, якщо ви покладаєтеся на Господа у Його несподіваних діях і все робите в Його ім’я (Колосян 3:17).

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber