6 Березня
Бог споглядає на покірних
Підписуйтесь

Твоїм захистом є предвічний Бог, а на долі – вічні рамена. (Повторення Закону 33:27)

Можливо, ви зараз переживаєте події, які болісно готують вас до якогось дорогоцінного служіння Ісусові та Його народу. Коли людина сягає дна з почуттям нікчемності або безпорадності, може виявитися, що вона вдарилася об Скелю Віків.

Я пам’ятаю чудове речення з Псалма 137:6, яке наша сім’я читала під час молитви перед сніданком: “Високо Господь: і на покірного Він споглядає”.

Ви не можете впасти настільки низько, зневірившись у власних силах, що Бог не побачить і не подбає про вас. Насправді, Він чекає там, на дні, щоб вас зловити. Як каже Мойсей: “Твоїм захистом є предвічний Бог, а на долі – вічні рамена” (Повторення Закону 33:27).

Так, Він бачить, як ти тремтиш і ковзаєш. Він міг би (і часто так і робив) схопити тебе, перш ніж ти досягнеш дна. Але цього разу у Нього є кілька нових уроків для тебе.

Псалмоспівець сказав у Псалмі 118:71: “Благо мені, що я постраждав, аби таким чином зрозуміти Твої веління”. Він не каже, що це було легко, весело чи приємно. Озираючись назад, він просто каже: “Це було добре для мене”.

Минулого тижня я читав книгу шотландського служителя на ім’я Джеймс Стюарт. Він сказав: “В армії любові можуть служити лише поранені солдати”. Ось чому я вірю, що декого з вас зараз готують до дорогоцінного служіння в армії любові. Саме через це ви й зазнали поранень.

Не думайте, що ваша рана прийшла до вас поза Божим милосердним задумом. Пам’ятайте Його слова: “Це Я, Я Той, що є, й окрім Мене немає Бога… Я вражаю і виліковую” (Повторення Закону 32:39).

Нехай Бог дарує особливу благодать вам, які стогнете під якимось тягарем. Шукайте з нетерпінням нової ласки любові, яку Бог дарує вам прямо зараз.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber