21 Травня
Бог працює для тебе
Підписуйтесь

Я підношу свої очі до гір, звідки прийде мені допомога. Моя поміч від Господа, Котрий створив небо і землю. Не дасть Він спіткнутися твоїй нозі, – не задрімає Той, Хто тебе стереже. (Псалом 120:1-3)

Вам потрібна допомога? Мені – потрібна. Де ви шукаєте її?

Коли псалмоспівець підняв очі на пагорби і запитав: “Звідки прийде мені допомога?”, то сам відповів: “Моя поміч від Господа” – не від пагорбів, а від Бога, Який створив ці пагорби. “Моя поміч від Господа, Котрий створив небо і землю“.

Таким чином, він нагадав собі дві великі істини. Одна з них полягає в тому, що Бог є могутнім Творцем над усіма життєвими проблемами; інша – що Бог ніколи не спить. “Не задрімає Той, Хто тебе стереже”.

Бог – невтомний трудівник. Він ніколи не втомлюється. Подумайте про Бога як про працівника у вашому житті. Так, це дивовижно. Ми схильні думати про себе як про працівників у Божому житті. Але Біблія хоче, щоб ми спочатку були вражені тим, що Бог є працівником у нашому житті: “З давніх-давен не було чути й не доходило до наших вух, і жодне око не бачило іншого Бога, крім Тебе, Котрий стільки учинив би для тих, котрі на Нього покладаються” (Ісаї 64:3).

Бог працює для нас цілодобово. Він не має вихідних і не спить. Насправді Він настільки прагне працювати для нас, що ходить і шукає, де б ще попрацювати для людей, які довіряють Йому: “Очі Господні оглядають усю землю, аби підтримувати тих людей, чиє серце цілковито віддане Йому” (2 Хронік 16:9).

Бог любить проявляти свою невтомну силу, мудрість і доброту, працюючи для людей, які довіряють Йому. Головним способом, яким Отець показав це, було послати Свого Сина, Ісуса: “Син Людський не прийшов, щоб служили Йому, але щоби послужити” (Марка 10:45). Ісус працює для своїх послідовників. Він служить їм. Євангеліє – це не плакат із закликом: “Допоможіть!”. Це радше оголошення: “Готовий допомогти”.

Ми повинні у це вірити – дійсно вірити! – щоб завжди радіти (1 Солунян 5:16) і дякувати завжди та за все (Ефесян 5:20), і мати “мир Божий, який перевищує всяке розуміння” (Филип’ян 4:7), і нічим не журитися (Филип’ян 4:6), і ненавидіти наше життя “в цьому світі” (Івана 12:25), і любити ближнього, як самого себе (Матвія 22:39).

Яка це правда! Яка реальність! Бог не спить всю ніч і весь день, щоб працювати для тих, хто чекає на Нього.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber