1 Січня
Благодать на новий рік
Підписуйтесь

Та благодаттю Божою я є тим, ким є. Його благодать, що в мені, не була марною, бо я трудився більше за них усіх; втім, не я, а Божа благодать, що була зі мною (1 Коринтян 15:10). 

Благодать – це не лише Божий намір робити нам добро, коли ми на нього не заслуговуємо. Це реальна сила від Бога, яка діє і робить добрі речі в нас і для нас. 

Божа благодать діяла в Павлі, змушуючи його старанно працювати: “Благодаттю Божою… я трудився більше за них усіх”. Тому, коли апостол каже: “Звершуйте своє спасіння”, він додає: “Адже то Бог за Своєю доброю волею викликає у вас і бажання, і дію” (Филип’ян 2:12-13). Благодать – це сила від Бога, що творить добро в нас і для нас. 

Ця благодать є минулим, і також є майбутнім. Ледь помітним водоспадом сьогодення вона безперестанку ллється з невичерпної ріки благодаті, що тече до нас із майбутнього, – і наповнює сховище благодаті в минулому. 

Протягом наступних п’яти хвилин ви будете отримувати життєдайну  благодать, що тече до вас з майбутнього, і додасте ще п’ять хвилин благодаті до сховища минулого. Правильна реакція на благодать, яку ви пережили в минулому – це вдячність, а правильна реакція на благодать, обіцяну вам у майбутньому – це віра. Ми вдячні за минулу благодать в році, що добіг кінця, і впевнені в прийдешній благодаті нового року. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber