29 Березня
Безсумнівно, як Божа любов до Свого Сина
Підписуйтесь

Той, Хто Свого Сина не пощадив, а видав Його за нас усіх, то хіба разом з Ним не подарує нам і всього? (Римлян 8:32)

Бог позбавляє будь-який біль його руйнівної сили. Ви повинні вірити в це, інакше не зможете не лише процвітати, а можливо, навіть і вижити, як християнин, серед тиску і спокус сучасного життя.

В світі так багато болю, так багато невдач і розчарувань, так багато суперечностей і стресу. Я не знаю, що б робив, якби не вірив, що Всемогутній Бог бере кожну невдачу, кожне розчарування, кожну суперечку, кожен тиск і кожен біль, і позбавляє їх руйнівної сили, змушуючи натомість сприяти збільшенню моєї радості в Бозі.

Послухайте дивовижні слова Павла в 1 Коринтян 3:21-23: “Все воно ваше: чи Павло, чи Аполлос, чи Кифа, чи світ, чи життя, чи смерть, чи теперішнє, чи майбутнє — усе ваше! Ви ж — Христові, а Христос — Божий”. Світ наш. Життя наше. Смерть наша. Я маю на увазі, що Бог панує настільки безроздільно та дбає про благо Своїх обранців, що все, з чим ми стикаємося протягом нашого життя в послуху і служінні, буде підкорене могутньою Божою рукою і слугуватиме нашій святості та вічній радості в Бозі.

Якщо Бог за нас, і якщо Він є Богом, то це правда, що ніщо, спрямоване проти нас, не матиме успіху. Той, Хто не пощадив Свого Сина, але віддав Його за всіх нас, разом з Ним безпомилково і вільно дарує нам все – все! – світ, життя, смерть і самого Бога.

Римлян 8:32 – дорогоцінний друг. Обіцянка майбутньої Божої благодаті просто приголомшує. Але найважливішим є фундамент: я назвав це логікою небес, і вона дозволяє встояти проти всіх перешкод. Бог не пошкодував свого Сина! То хіба! Хіба! Логіка небес! Отже, наскільки більше Він не пошкодує зусиль, щоб дати нам все те, заради чого помер Христос – все; все добре і все погане, що сприяє нашому благу!

Це так само безсумнівно, як і впевненість у тому, що Він любить Свого Сина!

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber