27 Березня
10 наслідків Воскресіння
Підписуйтесь

Якщо ж Христос не воскрес, тоді віра ваша марна: ви все ще в гріхах ваших. (1 Коринтян 15:17)

Ось десять дивовижних речей, якими ми зобов’язані воскресінню Ісуса:

1) Спаситель, Який більше ніколи не помре. “Христос, уставши з мертвих, більше не вмирає” (Римлян 6:9).

2) Покаяння. “Бог батьків наших воскресив Ісуса, Якого ви вбили, повісивши на дереві. Бог підняв Його Своєю правицею як Князя і Спасителя, щоби дати Ізраїлеві покаяння і прощення гріхів” (Дії 5:30-31).

3) Нове народження. “Зі Свого великого милосердя через воскресіння з мертвих Ісуса Христа відродив нас до живої надії” (1 Петра 1:3).

4) Прощення гріхів. “Якщо ж Христос не воскрес, тоді віра ваша марна: ви все ще в гріхах ваших” (1 Коринтян 15:17).

5) Святий Дух. “Цього Ісуса воскресив Бог, свідками чого є ми всі. Отже, правицею Божою був Він вознесений, обітницю Святого Духа одержав від Отця і вилив те, що ви бачите і чуєте” (Дії 2:32-33).

6) Немає осуду для обраних. “А хто судитиме? Ісус Христос, Який помер і воскрес, Який по правиці Бога, — Він і заступається за нас!” (Римлян 8:34).

7) Близькі стосунки з Ісусом та Його захист. “І ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку!” (Матвія 28:20).

8) Доказ прийдешнього суду. “Тому що [Бог]  визначив день, коли має справедливо судити цілий світ через Мужа, Якого настановив, даючи віру всім, воскресивши Його з мертвих!” (Дії 17:31).

9) Спасіння від майбутнього Божого гніву. “Очікувати з небес Його Сина, Якого Він воскресив з мертвих — Ісуса, Котрий визволяє нас від майбутнього гніву” (1 Солунян 1:10; Римлян 5:9).

10) Наше власне воскресіння з мертвих. “Знаємо, що Той, Хто воскресив Господа Ісуса, і нас воскресить з Ісусом та поставить разом з вами” (2 Коринтян 4:14; Римлян 6:4; 8:11; 1 Коринтян 6:14; 15:20).

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber