14 Березня
Тріумф безсумнівний
Підписуйтесь

Тому прославлятимуть Тебе сильні народи, і міста насильницьких народів боятимуться Тебе. (Ісаї 25:3)

Ісая бачить, що настане день, коли всі народи – представники всіх людських груп – більше не будуть ворогувати з Ягве, Богом Ізраїлю та його Месією, Яким, як ми знаємо, є Ісус.

Вони більше не поклонятимуться ні Астарті, ні Мардуку, ні Молоху, ні Аллаху, ні Будді, ні утопічним соціальним програмам, ні можливостям капіталістичного зростання, ні предкам, ні анімістичним духам. Натомість вони прийдуть з вірою на бенкет, влаштований на Божій горі.

І для них буде знято покривало скорботи, і смерть буде знищена, і ганьбу Божого народу буде усунено з усієї землі, і сльози зникнуть назавжди.

Саме в такому контексті слід розуміти видіння з Ісаї 25:3: “Тому прославлятимуть Тебе сильні народи, і міста насильницьких народів боятимуться Тебе”. Іншими словами, Бог сильніший за “сильні народи”, Він настільки могутній і милостивий, що врешті-решт змусить безжальні народи поклонятися Йому.

Отже, картина, яку замальовує Ісая, – це всі народи, що звернулися до Бога в поклонінні; це великий бенкет для людей з усього світу, усунення всіх страждань, горя і ганьби з чоловіків і жінок, які стали Його народом, і остаточне знищення смерті назавжди.

Тріумф безсумнівний, бо все це робить Бог. Тому ми можемо бути впевнені в кожному слові.

Жодне життя, витрачене на справу євангелізації світу, не є марним. Жодна молитва, жодна копійка, жодна проповідь, жоден лист підбадьорення, жоден вогник, що засяяв у темному місці – ніщо не є марним у справі наступу Царства Божого.

Тріумф безсумнівний.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber