8 Червня
Прославляйте Бога у своєму тілі
Підписуйтесь

Ви викуплені за ціну. Тому прославляйте Бога у вашому тілі. (1 Коринтян 6:20)

“Поклоніння” – цей термін ми використовуємо, щоб охопити всі дії серця, розуму й тіла, які свідомо виражають безмежну значущість Бога. Це те, для чого ми були створені. Це може бути спів у церкві. Це може бути підмітання підлоги на кухні.

Не думайте лише про богослужіння, коли ви думаєте про поклоніння. Це величезне обмеження, якого немає в Біблії. Все життя має бути поклонінням.

Візьміть, наприклад, сніданок або полуденні перекуси. Перше послання до Коринтян 10:31 говорить: “Коли ви їсте, коли п’єте чи щось інше робите, все робіть на славу Божу”. Їжа та пиття – це, мабуть, найпростіші речі, які можна собі уявити. Що може бути більш реальним чи більш звичайним для людини, ніж їсти та пити? І Павло каже, по суті, що все, що ви їсте і п’єте, нехай буде поклонінням.

Або візьміть секс. Павло каже, що альтернативою блуду є поклоніння.

Утікайте від розпусти. Кожний гріх, який тільки чинить людина, є поза тілом. А хто чинить розпусту, той грішить проти власного тіла. Хіба ви не знаєте, що ваші тіла – це храм Святого Духа, Який є у вас і Якого ви маєте від Бога, і що ви не належите самим собі? Адже ви викуплені за ціну. Тому прославляйте Бога у вашому тілі. (1 Коринтян 6:18-20)

Тобто, поклоняйтеся своїм тілом – тим, як ви поводитеся зі своєю сексуальністю.

Або візьмемо смерть як останній приклад. Ми всі досвідчимо смерть у наших тілах. Фактично, це буде остання дія нашого тіла на землі. Тіло попрощається з цим світом. Як ми повинні поклонятися в цьому останньому акті тіла? Відповідь ми бачимо у Филип’ян 1:20-21. Павло говорить, що його надія полягає в тому, що Христос буде звеличений – через поклоніння та вшанування – у його тілі “чи то життям, чи то смертю”. А тоді він додає: “Адже для мене… смерть – це надбання”. Ми виявляємо безмежну значущість Христа, коли помираємо, вважаючи смерть здобутком.

У вас є тіло. Але воно не ваше. “Ви викуплені за ціну. Тому прославляйте Бога у вашому тілі”.

Ви завжди перебуваєте в храмі. Тож завжди поклоняйтеся.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber