4 Лютого
П’ять шляхів, якими допомагає страждання
Підписуйтесь

Поки я ще не був упокорений, я помилявся, тепер же дотримуюсь Твого слова. (Псалом 118:67) 

Цей вірш показує, що Бог посилає скорботи, щоб допомогти нам вивчати Його Слово. Як це відбувається? Як страждання допомагає нам засвоювати Слово Боже і слухатися його? 

Відповідей безліч, як і незліченний досвід цієї великої милості. Але ось п’ять з них: 

  1. Страждання позбавляє нас легковажного ставлення до життя і робить серйознішими, так що наш спосіб мислення стає більш співзвучним серйозності Божого слова. І зауважте: у Книзі Божій немає жодної легковажної сторінки.
  2. Страждання вибиває з-під нас підпори світу цього та змушує більше покладатися на Бога, що приводить нас у більшу відповідність до мети Слова. Бо мета Слова полягає в тому, щоб ми надіялися на Бога і довіряли Йому. “А все, що раніше було написане, написане для нашого навчання, щоби через терпіння і втіху з Писання ми мали надію” (Римлян 15:4). “Це було написане, щоб ви повірили, що Ісус є Христос, Син Божий” (Івана 20:31).
  3. Страждання змушує нас із відчаєм шукати допомоги в Писанні, а не ставитися до нього як до чогось другорядного в житті. “А коли будете Мене шукати, то знайдете, якщо шукатимете Мене всім вашим серцем” (Єремії 29:13).
  4. Страждання залучає нас до участі в стражданнях Христа, щоб ми мали тісніше спілкування з Ним і були готові дивитися на світ Його очима. У Павла великим бажанням серця було “пізнати Його, і силу Його воскресіння, і бути спільником у Його стражданнях, уподібнюючись Його смерті” (Филип’ян 3:10).
  5. Страждання умертвляє оманливі та відволікаючі тілесні бажання, а отже, вводить нас у більш духовну площину і робить нас сприйнятливими до духовного слова Божого. “Отже, Христос постраждав [за вас] тілом; і ви озбройтеся тією ж думкою, бо той, хто постраждав тілом, перестав грішити” (1 Петра 4:1). Страждання має великий гріхововбивчий ефект. І чим ми чистіші, тим ясніше здатні бачити Бога (Матвія 5:8).

Нехай Святий Дух дарує нам благодать не зневажати Божу науку, що приходить до нас через біль. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber