29 Лютого
П’ять нагород за щедрість
Підписуйтесь

Беріть участь у потребах святих, виявляйте гостинність. (Римлян 12:13) 

Які ж нагороди ми отримаємо, якщо будемо довіряти Божим обітницям, щедро жертвувати і відкривати свої домівки один одному та нужденним? 

  1. Страждання святих будуть полегшені або принаймні зменшені. Саме це має на увазі Павло в цьому вірші, коли говорить: “Беріть участь у потребах святих”. Ми знімаємо тягар. Ми полегшуємо напругу. Ми даруємо надію. І це – нагорода!
  2. Являється Божа слава. “Тож нехай сяє ваше світло перед людьми, щоб вони побачили ваші добрі діла й прославили Отця вашого, Який на небесах” (Матвія 5:16). Щедрі пожертви і гостинно відчинені двері дому демонструють славу, доброту і значущість Бога у вашому житті. Бог дає нам гроші і домівки для того, щоб люди бачили, як ми ними користуємося, і розуміли, що вони не є нашим богом. Натомість Бог є нашим Богом. І також нашим найбільшим Скарбом.
  3. Лунає більше подяки Богу. “Справа цього служіння не тільки задовольняє потреби святих, вона переповнена численними подяками Богові” (2 Коринтян 9:12). Бог дав нам гроші і домівки не тільки для того, щоб ми були вдячні самі, але й щоб своєю щедрістю та гостинністю ми зробили багатьох людей вдячними Богу. 
  4. Підтверджується наша любов до Бога і Його любов, що в нас. “А хто має багатство світу й бачить, що його брат у нестатках, та зачиняє своє серце від нього, то як же може Божа любов перебувати в такому?” (1 Івана 3:17). Іншими словами, коли ми щедро жертвуємо і відкриваємо свої домівки, Божа любов підтверджується в нашому житті. Ми справжні. Ми не фальшиві християни.
  5. Нарешті, ми збираємо скарб на небі. “Продайте ваші маєтки, роздайте милостиню, зробіть собі гаманці, які не старіють, — невичерпний скарб на небесах… адже де є скарб ваш, там буде й ваше серце.” (Луки 12:33-34).

Щедрі пожертви і відкриті домівки знаходяться близько до центру життя у Христі. Причини, чому ми не відкриваємо свої гаманці та домівки так часто, як повинні, коріняться в рабстві страху та жадібності. Ліками тут стає насолода від присутності Христа і впевненість в Його обітниці: “А мій Бог, згідно зі Своїм багатством, нехай задовольнить усяку вашу потребу — у славі, в Ісусі Христі” (Филип’ян 4:19).  

Наша нагорода – це прояв Божої слави, добро для інших та радість від поціновування Христа разом навіки. Тому я закликаю вас: “Беріть участь у потребах святих і виявляйте гостинність”. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber