2 Квітня
Краще, ніж Еверест
Підписуйтесь

Знаємо, що тим, які люблять Бога, котрі покликані за Його постановою, все сприяє до добра. (Римлян 8:28)

Якщо ви живете всередині цієї величної обітниці, ваше життя є більш міцним і стабільним, ніж гора Еверест.

Ніщо не зможе вас зруйнувати, коли ви перебуваєте в стінах Римлян 8:28. Поза межами Римлян 8:28 все перетворюється на розгубленість, бентегу, страх і невпевненість. Ззовні цієї обітниці всеосяжної майбутньої Божої благодаті скупчилися солом’яні будиночки наркотиків і порнографії та десятки видів марних розваг. Там здійнялися фанерні стіни та бляшані дахи крихких інвестиційних стратегій, швидкоплинного страхування та банальних пенсійних планів. Там – картонні укріплення замків із засувами, сигналізацій та схованок. Ззовні існують тисячі замінників Римлян 8:28.

Як тільки ви входите дверима любові в масивну, непорушну споруду Римлян 8:28, все змінюється. У ваше життя приходять стабільність, глибина і свобода. Більше ніщо не зможе вас звалити з ніг. Впевненість у тому, що суверенний Бог керує для вашого блага всім болем і всіма радощами, які ви коли-небудь відчуєте, є незрівнянним прихистком і безпекою, надією та силою у вашому житті.

Коли Божий люд дійсно живе – усі дні від пелюшок до моргу – майбутньою благодаттю з Римлян 8:28, він є найвільнішим, найсильнішим і найщедрішим народом у світі.

Їхнє світло сяє, і люди прославляють їхнього Небесного Отця (Матвія 5:16).

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber