4 Липня
Коли ми будемо задоволені?
Підписуйтесь

Я виявив їм Твоє Ім’я, і виявлятиму, щоб любов, якою Ти полюбив Мене, була в них, і Я – в них. (Івана 17:26)

Уявіть собі можливість насолоджуватися тим, що є найприємнішим, з безмежною енергією та постійно зростаючою пристрастю, і так цілу вічність.

Зараз ми не маємо такого досвіду. Три речі стоять на шляху до нашого повного задоволення в цьому світі.

  1. Ніщо в світі не має достатньої цінності саме по собі, щоби задовольнити найглибші прагнення нашого серця.
  2. Нам бракує сил, щоби насолодитися найкращими скарбами по максимуму їхньої цінності.
  3. Наша насолода від речей тут добігає кінця. Ніщо не вічне.

Але якщо мета Ісуса в Івана 17:26 здійсниться, все це зміниться. Він молиться до Отця про нас: “Я виявив їм Твоє Ім’я, і виявлятиму, щоб любов, якою Ти полюбив Мене, була в них, і Я – в них“. Бог любить Свого Сина не так само, як грішників. Він любить Сина тому, що Той безмежно гідний любові. Тобто, Він любить Сина, тому що Син безмежно прекрасний. А це означає, що ця любов є цілковитою насолодою. Ісус молиться, щоби та насолода, яку ми маємо в Ньому, була такою ж насолодою, яку Бог має в Своєму Сині.

Якщо Божа насолода в Сині перейде до нас, тоді об’єкт цієї насолоди, Ісус, зробиться невичерпним у Своїй власній цінності. Він ніколи не стане нудним, не розчарує і не засмутить. Неможливо уявити собі більшого скарбу, ніж Син Божий.

Але додайте до цього те, про що молиться Ісус, а саме, щоб наша здатність – наша енергія, наша пристрасть – насолоджуватися цим невичерпним скарбом не була обмежена людськими слабкостями. Ми будемо насолоджуватися Сином Божим так само, як насолоджується Його всемогутній Отець.

Захоплення Бога Своїм Сином буде в нас, і воно буде нашим. І це ніколи не закінчиться, тому що ні Отець, ні Син не мають кінця. Їхня любов один до одного буде нашою любов’ю до них, і тому наша любов до них ніколи не помре.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber