30 Березня
Якщо покликав, то й збереже
Підписуйтесь

[Господь] зміцнить вас до кінця бути бездоганними в день Господа нашого Ісуса Христа. Вірним є Бог, Який покликав вас до спільності з Його Сином — Ісусом Христом, нашим Господом. (1 Коринтян 1:8-9)

На що ви покладаєтесь у своїх сподіваннях, що ваша віра триватиме до приходу Ісуса?

Питання не в тому, чи вірите ви у вічне збереження святих, а радше, як саме це збереження відбуватиметься.

Чи спирається наша віра у своїй стійкості на нашу особисту рішучість? Чи вона беззастережно ґрунтується на Божому діянні “підтримки в нас віри”?

Це велична і чудова істина Святого Письма, що Бог вірний і збереже навіки тих, кого Він покликав. Наша впевненість у вічній безпеці – це переконання у тому, що Бог зробить все необхідне для “підтримки в нас віри!”.

Впевненість у вічності не є більшою за впевненість у тому, що Бог зберігає нашу віру зараз. Але таке переконання визначальне для всіх, кого Бог покликав.

Щонайменше три уривки пов’язують Божий поклик і Боже збереження таким чином.

  1. “[Господь] зміцнить (збереже) вас до кінця бути бездоганними в день Господа нашого Ісуса Христа. Вірним є Бог, Який покликав вас до спільності з Його Сином — Ісусом Христом, нашим Господом” (1 Коринтян 1:8-9).
  2. “Сам Бог миру нехай повністю освятить вас: нехай ваш дух, душа й тіло бездоганно будуть збережені в цілості до приходу нашого Господа Ісуса Христа. Вірний Той, Хто покликав вас; Він і здійснить!” (1 Солунян 5:23-24).
  3. “Юда, раб Ісуса Христа, брат Якова, — покликаним, улюбленим у Бозі Отці та збереженим Ісусом Христом: милосердя вам, мир і любов хай помножаться!” (Юди 1-2). (Див. ту ж саму істину у Римлян 8:30, Филип’ян 1:6, 1 Петра 1:5 та Юди 24).

Вірність Бога гарантує, що Він вічно оберігатиме всіх, кого покликав.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber