7 Березня
Як сповнитися Духом?
Підписуйтесь

А все, що раніше було написане, написане для нашого навчання, щоби через терпіння і втіху з Писання ми мали надію. (Римлян 15:4)

Як ми можемо сповнитися Святим Духом? Як пережити пролиття Святого Духа на нашу церкву і на нас самих, що наповнює нас непереможною радістю, дарує звільнення та силу любити тих, хто нас оточує, настільки щиро, що вони навертаються до Христа?

Відповідь: Розважайте день і ніч над незрівнянними Божими обітницями, що є джерелом надії. Як показує нам Римлян 15:4, саме так Павло тримав своє серце сповненим надії, радості та любові. “Все, що раніше було написане, написане для нашого навчання, щоби через терпіння і втіху з Писання ми мали надію”.

Повна впевненість у надії приходить від роздумів над обітницями Божого Слова. І це не суперечить реченню дев’ятьма віршами пізніше, яке говорить, що Святий Дух збагачує нас надією (Римлян 15:13). Це тому, що Святий Дух і є божественним автором Писання. Його слово є засобом Його дії. Немає ніякого протиріччя в тому, що Він наповнює нас надією, сповнюючи Своїм власним словом обітниці.

Надія – це не якась невиразна емоція, що приходить нізвідки, як біль у животі. Надія – це впевненість у тому, що величне майбутнє, обітоване нам словом Духа, справді настане. Тому шлях до сповнення Духом – це сповнення Його Словом. Щоби мати силу Духа, треба вірити обітницям Його Слова.

Бо саме слово обітниці наповнює нас надією, а надія наповнює нас радістю, а радість виливається в силу і свободу любити ближнього. І це й є повнота Святого Духа.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber