6 Квітня
Два способи пам’ятати про Ісуса
Підписуйтесь

Пам’ятай про воскреслого з мертвих Ісуса Христа, Який з нащадків Давида – згідно з моєю Доброю Звісткою. (2 Тимофія 2:8)

Павло згадує два особливих способи пам’ятати Ісуса: Пам’ятайте Його як воскреслого з мертвих. І пам’ятайте Його як нащадка Давидового. Чому саме ці дві речі важливо не забувати про Христа?

Тому що якщо Він воскрес із мертвих, то Він живий і тріумфує над смертю – в тому числі і над нашою смертю! “Якщо Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, живе в вас, то Той, Хто підняв Христа з мертвих, оживить і ваші мертві тіла тим самим Духом, Який живе в вас” (Римлян 8:11).

Це означає, що байдуже, наскільки серйозними стають страждання, найгірше, що вони можуть зробити на цій землі – це вбити вас. А Ісус вирвав жало у цього ворога. Він живий. І ви будете жити. “Не бійтеся тих, хто вбиває тіло, душі ж убити не можуть” (Матвія 10:28).

Але більше того, воскресіння Ісуса не було випадковим. Це було воскресіння сина Давидового. “Пам’ятай про воскреслого з мертвих Ісуса Христа, Який з нащадків Давида”. Чому Павло так говорить?

Бо кожен єврей знав, що це означає. Це означає, що Ісус – Месія (Івана 7:42), і що Його воскресіння було воскресінням вічного Царя. Послухайте слова ангела до Марії, матері Ісуса:

І ось, ти зачнеш в утробі й народиш Сина, і даси Йому ім’я Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього буде названий, і дасть Йому Господь Бог престол Його батька Давида, і довіку царюватиме в домі Якова, і Його царюванню не буде кінця!” (Луки 1:31-33)

Отже, пам’ятайте про Ісуса – Того, Кому ви служите, і Того, за Кого страждаєте. Він не просто воскрес із мертвих, але Він живий, бо Він – Цар, Він царюватиме вічно і Царству Його не буде кінця-краю. Що б з вами не сталося, вам не варто боятися. Ви будете жити знову. І будете царювати з Ним.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber