29 Квітня
День наблизився
Підписуйтесь

Ніч минула, день наблизився. (Римлян 13:12)

Це слово надії для стражденних християн. Це слово надії для християн, які ненавидять власні гріхи та прагнуть покінчити з ними. Це слово надії для християн, які прагнуть, щоб останній ворог – смерть – був переможений і вкинутий в озеро вогняне (Об’явлення 20:14).

Чому для всіх цих людей це є словом надії ?

“Ніч” означає цей вік темряви з усіма його гріхами, стражданнями і смертю. І що Павло говорить про це? “Ніч минула”. Вік гріха, страждань і смерті майже закінчився. Настає день праведності, миру та всеосяжної радості.

Ви можете зауважити: “дві тисячі років здаються довгим світанком”. З одного боку, так воно і є. І ми волаємо: “Доки, Господи, доки це буде тривати?!” Але біблійний спосіб мислення виходить за рамки цього плачу “Доки?”; він дивиться на світову історію по-іншому.

Ключова відмінність полягає в тому, що “день” – нова епоха Месії – дійсно настав в Ісусі Христі. Ісус – це кінець цього занепалого віку. Тобто, кінець занепалого віку, так би мовити, увірвався в наш світ. Ісус переміг гріх, біль, смерть і сатану, коли помер і воскрес. Вирішальна битва віків закінчилася. Настало Царство Боже. Прийшло вічне життя.

І коли заяснів світанок – як це сталося з пришестям Ісуса – ніхто не повинен сумніватися в наближенні дня. Навіть якщо світанок затягнеться на дві тисячі років. Як каже Петро у 2 Посланні 3:8: “Це одне хай не буде приховане від вас, улюблені: один день у Господа – немов тисяча років, а тисяча років – неначе один день!” Світанок заяснів. День настає. Ніщо не може зупинити схід сонця та новий день в усій його повноті.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber