Про нас

Книжкове служіння є спільною ініціативою небайдужих віруючих, християн-бізнесменів та видавців, які бачать у християнській літературі потужний інструмент духовного впливу, який Господь використовуватиме у розбудові Церкви в Україні.

Місія Книжкового служіння  полягає у забезпеченні церков, служінь, навчальних закладів та окремих християн якісними книгами, які  несуть здорове вчення про характер Бога, життя в благодаті та практичні питання віри. Будь-які громади,  служіння та навчальні заклади мають можливість долучитися до різноманітних  проектів, які ми пропонуємо.

Ми віримо, що через книги Бог дарує можливість ефективно сприяти духовному зростанню церковних громад та окремих християн. Адже книга є потужним інструментом в руках служителів, який дозволяє здійснювати ефективний вплив на віруючих, зокрема

–  пробуджувати від духовного сну та бездіяльності;
– розвивати християнський світогляд й озброювати до виконання Великого Доручення;
– сприяти динамічному зростанню служінь;
– укріплювати лідерів та активну частину громади.

Мудро задіяна у благовісницькій та душепіклувальній праці, книга може стати гарним ресурсом для служіння людям, які потерпають від конкретних проблем або зазнали втрат у житті, та надати пасторам нові можливості у досягненні сердець — як у церкві, так і за її межами.

Усі книжки надаються безкоштовно.

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber