Р500: Книжки для світських бібліотек

Книжкове служіння є партнером програми заходів Р500, в рамках якої допомагає церквам у поповненні місцевих світських бібліотек (для дорослих та дітей) літературою, що розрахована на людей, які перебувають у пошуку, цікавляться духовними й історичними питаннями, потребують підтримки під час життєвих випробувань, тощо.

Ці книги покликані стати знаряддями прихованої євангелізації та поширення євангельського християнського світогляду серед читачів місцевих бібліотек.

Пропонуємо безкоштовно отримати та передати у бібліотеки такі книжки:

Якщо ваша громада зацікавлена в участі у цьому проекті зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

 

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок

Ми очікуємо, що ви зможете покрити витрати на доставку книжок службою ІнТайм та після закінчення проекту надати (електронною поштою на адресу info@knigi365.org ) звіт щодо того, як все пройшло та у які саме бібліотеки потрапили книги.

2 комментария к “Р500”

 1. Дорогие друзья.
  Очень рады были сотрудничать с Вами в 2017 году.
  На протяжении этого года, с Вашей помощью, мы пополнили (и до конца года есть еще несколько встреч) библиотеки нашего города и школ наборами христианской литературы.
  Хотим выразить Вам сердечную благодарность за представленные книги.
  Пусть Бог благословит Вас и всю нашу Украину, чтобы знать Бога и служить Ему!!!
  Конечно, все фотографии из всех мест не пришлем, но некоторые — посмотрите, это благодаря Вам.
  Много слышали благодарности за подаренные книги.

  Ответить
 2. Хочу подякувати за книги для нашої сільської бібліотеки. Ці книги разом з тими які ми зібрали в себе, ми передали в бібліотеку.
  Для нас це дуже велике благословіння, що книги християнського змісту можуть читати наші односельчани, адже в нас велике протистояння для віруючих зі сторони православного священника. Але Божа робота робиться. Сама бібліотекарша, яка живе в тій стороні села де немає жодного віруючого та й нас там просто або бояться або ненавидять розносить та роздає християнську літературу для людей. Дуже трудно було б щоб з рук віруючих хтось з них взяв такі книги, а тут сама православна виконує роботу місіонера.
  Будемо молитися щоб це принесло врожай для Царства Божого.
  В додатках будуть фото (не дуже доброї якості) де буде видно як книги надіслані Вами використовуються.

  Ще раз дуже дякую Вам за Ваше служіння. Нехай Господь рясно Вас благословить та винагородить.

  З любов’ю та повагою
  Василь Градовий (керівник молоді Лідихівської ПЦ ЄХБ)

  P.S: Дуже сподіваюся на майбутню нашу співпрацю.

  Ответить

Оставьте комментарий