Проєкти та ресурси: рік 2021

Для зручності всіх, хто нещодавно долучився до співпраці з нами, ми зібрали в одному місці інформацію про головні проєкти, які служіння «Книги365» пропонує церквам в цьому році, а також оновлений перелік наших ресурсів.

Але спочатку — пару слів про саме служіння, нашу місію та бачення.

Кому і навіщо це треба?

Ми надаємо церквам широкі можливості отримувати гарну християнську літературу, пропонуємо навчальні курси, проекти з підтримки служінь, малих груп, душеопіки, підготовки до хрещення, тощо. Ми вважаємо, що книжки є дуже потужним інструментом духовного впливу. Вся література в рамках проектів надається безкоштовно. На сьогодні ми співпрацюємо з більш ніж 1000 церквами по всій країні. Нашим прагненням є докорінно змінити ставлення громад та віруючих до навчання й читання християнських книжок. Отже…

Церкви, малі групи, служителі та окремі віруючі можуть прийняти участь у наступних програмах:

З книжками, що залучені до служіння, можна ознайомитися тут.  

Звертаємо увагу на те, що участь у проектах не передбачає жодних організаційних чи адміністративних змін у звичному житті громади, а також залучення додаткових коштів.

Цей перелік проектів служіння далеко не вичерпний, більше дивіться на сторінках цього сайту.

====================

За посиланнями нижче ми виклали презентацію головних проектів, які служіння «Книги365» пропонує в цьому році. Якщо ви маєте бажання розказати про ці проекти на зібраннях вашої громади, малої групи, братерської ради тощо, пропонуємо вам просто скористатися підготовленою нами презентацією у форматі PowerPoint або pdf. Це зробить вашу розповідь більш ґрунтовною та наочною, й отже, ефективною.

Служіння_Книги365_проекти_2021.pdf
Служіння_Книги365_проекти_2021.pptx

Дякуємо за ваш інтерес та співпрацю!

жалюзи горизонтальные одесса ценачехол ua

Оставьте комментарий