Проекти та ресурси: рік 2020

Ми спробували зібрати в одному місці інформацію про головні проекти, які служіння «Книги365» пропонує церквам в поточному році, а також оновлений перелік наших ресурсів. Але спочатку — пару слів про саме служіння, нашу місію та бачення.

Кому і навіщо це треба?

Ми надаємо церквам широкі можливості отримувати гарну християнську літературу, пропонуємо навчальні курси, проекти з підтримки служінь, малих груп, душепіклування, підготовки до хрещення, тощо. Ми вважаємо, що книжки є дуже потужним інструментом духовного впливу. Вся література в рамках проектів надається безкоштовно. На сьогодні ми співпрацюємо з більш ніж 900 церквами по всій країні. Нашим прагненням є докорінно змінити ставлення громад та віруючих до навчання й читання християнських книжок.

Церкви, окремі малі групи, та служіння можуть прийняти участь у наступних програмах:

Участь у проектах не передбачає жодних організаційних чи адміністративних змін у звичному житті громади, а також залучення додаткових фінансів.

Цей перелік проектів служіння далеко не вичерпний, більше дивіться на сторінках цього сайту.

====================

За посиланнями нижче ми виклали презентацію головних проектів, які служіння пропонує в цьому році церквам та служінням. Якщо ви маєте бажання розказати про ці проекти на зібраннях вашої громади, малої групи, братерської ради тощо, пропонуємо вам просто скористатися підготовленою нами презентацією у форматі PowerPoint або pdf. Це зробить вашу розповідь більш ґрунтовною та наочною, й отже, ефективною.

Служіння_Книги365_проекти_2020.pdf
Служіння_Книги365_проекти_2020.pptx

Дякуємо за ваш інтерес та співпрацю!

жалюзи горизонтальные одесса ценачехол ua

Оставьте комментарий