Проекти та ресурси — 2019

Ми спробували зібрати в одному місці інформацію про головні проекти, які Книжкове служіння пропонуватиме церквам в поточному році, а також оновлений перелік наших ресурсів. Але спочатку — пару слів про саме служіння, нашу місію та бачення.

Кому і навіщо це треба?

Ми надаємо церквам широкі можливості отримувати гарну християнську літературу, також пропонуємо різноманітні навчальні курси, проекти з підтримки служінь, зокрема малих груп, молодіжного, душепіклування, підготовки до хрещення, тощо. Ми вважаємо, що книжки є дуже потужним інструментом духовного впливу. Вся література в рамках проектів надається безкоштовно. На сьогодні ми співпрацюємо з більш ніж 700 церквами. Нашим прагненням є докорінно змінити ставлення громад та віруючих до навчання й читання християнських книжок.

Церкви, окремі малі групи, та служіння можуть прийняти участь у наступних програмах:

Участь у проектах не передбачає жодних організаційних чи адміністративних змін у звичному житті громади, а також залучення додаткових фінансів.

Очевидно, цей перелік проектів Книжкового служіння, далеко не вичерпний, більше дивіться на сторінках цього сайту.

====================

За посиланнями нижче ми виклали презентацію головних проектів, які Книжкове служіння пропонує в цьому році церквам та служінням. Якщо ви маєте бажання розказати про ці проекти на зібраннях вашої громади, малої групи, братерської ради тощо, пропонуємо вам просто скористатися підготовленою нами презентацією у форматі PowerPoint та pdf. Це зробить вашу розповідь більш ґрунтовною та наочною, й отже, ефективною.

Книжкове служіння_проекти_2019.pdf
Книжкове служіння_проекти_2019.pptx

**Если вам будет удобнее сделать презентацию на русском, пожалуйста, свяжитесь с нами, и мы подготовим русскоязычный вариант файлов.

Дякуємо за ваш інтерес та співпрацю!

Оставьте комментарий