Про нас

Книжкове служіння є спільною ініціативою небайдужих віруючих, християн-бізнесменів та видавців, які бачать у християнській літературі потужний інструмент духовного впливу, який Господь використовуватиме у розбудові Церкви в Україні. Співробитники служіння дали йому інсайдерську назву «Проект підвищення середньої температури по лікарні».

Місія Книжкового служіння  полягає у забезпеченні церков, служінь, навчальних закладів та окремих християн якісними книгами, які  несуть здорове вчення про характер Бога, життя в благодаті та практичні питання віри. Будь-які громади,  служіння та навчальні заклади мають можливість долучитися до різноманітних  проектів, які ми пропонуємо.

Ми віримо, що через книги Бог дарує можливість ефективно сприяти духовному зростанню церковних громад та окремих християн та прагнемо докорінно змінити ставлення віруючих до навчання й християнської літератури.

Адже книга є потужним інструментом в руках служителів, який дозволяє здійснювати ефективний вплив на віруючих, зокрема

—  пробуджувати від духовного сну та бездіяльності;
— розвивати християнський світогляд й озброювати до виконання Великого Доручення;
— сприяти динамічному зростанню служінь;
— укріплювати лідерів та активну частину громади.

Мудро задіяна у благовісницькій та душепіклувальній праці, книга може стати гарним ресурсом для служіння людям, які потерпають від конкретних проблем або зазнали втрат у житті, та надати пасторам нові можливості у досягненні сердець — як у церкві, так і за її межами.

Усі книжки надаються безкоштовно.

Чому саме книги?

Книга – це високоефективний інструмент духовного повчання та зростання. Недарма християни говорять про себе: «Ми – люди Книги».

Серед усіх медіа – чи візьмемо ми кіно, ТВ, газети, журнали, – книги мають найбільший вплив на особистість. Адже книга здатна довгий час тримати читача «в темі» формуючи його життєві пріоритети, погляди й систему цінностей.

Якщо вона підкріплена повчальним словом пастора та церковних лідерів, книга стає «довгограючим» продовженням проповіді й вчення у церкві. Привабливість її використання полягає в тому, що все, що треба зробити служителю – це заохотити людину розкрити книгу й зазирнути в неї. А далі вже працюватиме Святий Дух через талант автора, а також зусилля перекладачів, видавців, тощо.

Головні принципи партнерства

— книжки виділяються в розумних кількостях на чітко заявлені потреби в межах діючих проектів;
— співпраця передбачає зворотній зв’язок: звіти про використання книжок та свідоцтва Божих дій через них;
— категорично неприйнятними є халатне ставлення до літератури та її використання у комерційних цілях.

Скачати представлення Книжкового служіння у вигляді файлу pdf або презентації PowerPoint.