Джин Едвардс

"В’язень у третій камері"

Сучасна притча про незбагнені Божі шляхи

Наводячи яскравий приклад історії життя, служіння й смерті Йоана Хрестителя — найбільшого з пророків за словами Самого Ісуса — автор звертається до християн, які страждають від того, що не розуміють до кінця свого Бога та Його вчинків.

Своєрідне продовження відомої історії Едвардса «Про трьох царів», ця книга у формі сучасної притчи вчить нас пізнавати Господа вірою, осягнути глибину слів Христа: «І щасливий той, хто не спотикнеться через Мене» та завжди покладатися на те, що в Ньому, а не на те, що бачимо в Його рішеннях. А ще — усвідомлювати, що перш ніж будь-яка трагедія сталася в нашому житті, вона спочатку пройшла через всевладну руку люблячого Бога.

ВАЖНО: в служении эта книга есть также на русском языке!

Джин Едвардс  народився й виріс у Техасі в родині робітника нафтової вежі. Навернувся до Христа на першому курсі коледжу, де навчався англійській літературі та історії. Працював та навчався у семінаріях у Швейцарії та США, а в віці 22 років розпочав служіння пастора та євангеліста, яке тривало 10 років. Зараз проводить конференції, які спрямовані на поглиблення християнського життя в контексті практичного церковного досвіду.

Книга спрямована на християн, які переживають кризу – як в особистому, так і церковному житті – і так чи інакше вважають, що Бог не виправдав їхніх сподівань, що їхня посвята була марнотою, а служіння — повною невдачею.

Книга допомагає піднятися на новий рівень стосунків з Богом. Усвідомити, що наш Господь ніколи не є достоту таким, яким ми Його уявляємо. Зіткнутися віч-на-віч з Богом, якого ми до кінця не розуміємо та який не виправдовує наших сподівань. Кожен віруючий має зіткнутися з Богом, який не вчинив так, як очікувалось.

Ця книга дарує розраду, надію та напрямок руху. Вона дозволяє серйозно замислитися над дуже важливим запитанням: «Чи будеш ти й надалі йти за цим Богом, який не виправдав твоїх сподівань?» Вона сприяє зростанню сильних у вірі християн та церковних лідерів з палаючими серцями, які добре усвідомлюють, що означає та чого вартує бути справжнім учнем Ісуса.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги пасторам та церковним лідерам, які несуть служіння душеопіки та консультування в рамках проекту «Аптечка душепіклувальника».

Важливо! Книга містить «Питання для обговорення в групі», які сприятимуть більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої або лідерської групи.

Також можемо надати цю книгу для:

  • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
  • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
  • курсів з християнського лідерства у семінаріях та коледжах.

Читати більше на сайті видавництва: книга українською мовою / на русском языке

viazen

Скачати представлення книги

     

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Оставьте комментарий