Cучасна притча про царство Бога та Його помазаників

Джин Едвардс

"Про трьох царів"

досвід скрушеного серця

Розповідаючи у формі сучасної притчі історію відносин Давида й царя Саула, а також царя Давида та його сина Авесалома, автор розкриває Божий погляд на лідерство в Його царстві та відповідає на багато болючих запитань стосовно авторитарних методів керівництва в церкві, послуху та смирення перед очевидною несправедливістю, морального вибору в боротьбі за правду та духовного зростання у несприятливому середовищі, які чи не щодня виникають у віруючих.

Джин Едвардс  народився й виріс у Техасі в родині робітника нафтової вежі. Навернувся до Христа на першому курсі коледжу, де навчався англійській літературі та історії. Працював та навчався у семінаріях у Швейцарії та США, а в віці 22 років розпочав служіння пастора та євангеліста, яке тривало 10 років. Зараз проводить конференції, які спрямовані на поглиблення християнського життя в контексті практичного церковного досвіду.

Серед нас є багато спустошених, пригнічених християн, зранених розколами в церкві та особистими сутичками з братами й сестрами по вірі. Розгублені і часто озлоблені, віруючі покидають авторитарні групи у пошуках розради, зцілення і надії. У християнському середовищі накопичилось дуже багато болю і ран, яким рідко приділяють увагу й зусилля служителів.

Ця книга допомагає змінити цей стан речей. Вона надає саме те слово підтримки й надії, яке конче потрібне таким християнам — причому робить це водночас ненав’язливо та переконливо, пропонуючи сучасний погляд на добре відому давню біблійну історію.

Важко навіть уявити, скільки розбитих сердець та зруйнованих стосунків зцілила ця маленька книжка; скількох благословенних духовних лідерів виховала, скільком розколам церковних громад вона запобігла, скільком віруючим надала розраду й сили «не полишати своїх сходин» і рухатися далі, шукаючи Божої волі та звершуючи своє служіння.

Ми рекомендуємо кожному пастору та служителю мати цю книгу у власній бібліотечці та давати читати людям, які потребують настанов у вищезгаданих потребах. Готові надати відповідну кількість примірників книги пасторам та церковним лідерам, які несуть служіння душеопіки та консультування в рамках проекту «Аптечка душепіклувальника».

 

Важливо! Книга містить «Питання для обговорення в групі», які сприятимуть більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої або лідерської групи.

 

Також можемо надати цю книгу для:

  • проведення тематичних лідерських семінарів та зустрічей;
  • програм підготовки молодіжних лідерів, місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
ПТЦ

Скачати представлення книги

     

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Оставьте комментарий